Komentáře

1 blog-slecny blog-slecny | Web | 2. ledna 2017 v 20:22 | Reagovat

Připomnělo mi to můj životní příběh, ale taky bych neměnila. Díky tomu, co jsem si prožila, jsem taková, jaká jsem:-)

3 ┼Nemessis mor Morticie ┼ ┼Nemessis mor Morticie ┼ | Web | 16. ledna 2017 v 7:24 | Reagovat

to znám

4 Yandere Yandere | 20. dubna 2017 v 19:57 | Reagovat

Znám tě. A ty znáš mě. Byla jsi skvělá kamarádka. Jedna z nejlepších. Važ si toho, že jsi na TGM :). Všichni mi moc chybíte.
Je mi líto, že tě zradily kamarádky. Deprese mi u tebe přišly...řekněme divné. Nikdy jsem to nezažila, a nevěděla jsem, proč ses najednou začala izolovat. Byla jsem blbá, že jsem to nechápala.
Ale teď, teď vím, jak ses cítila. Sama jsem to zažila, jen jsem měla jiný podnět. Pak jsem se málem otrávila, kdyby na to máma nepřišla a nezavolala záchranku. Tak jsem skončila na JIPce a teď beru antidepresiva. Jen kvůli "ztrátě" kamarádek.
Pokud víš, kdo tohle píše, tak to prosím neříkej Lucce, Hucině ani Kaki. Jen jsem chtěla říct, že vím, jak ses cítila. A že tě mám ráda.

5 Tacel Tacel | E-mail | 20. dubna 2017 v 20:43 | Reagovat

[4]: Oh. To je mi líto. Neboj, holkám to neřeknu, ale nemůžu zaručit, že některá z nich nestalkuje tenhle blog, co víš, Kaki je toho schopná XD.

Hele, chceš slyšet něco napůl děsně patetickýho a napůl vtipnýho XD? To be honest, v nejhorších chvílích jsem fajně plánovala sebevraždu, že si vezmu hodně silné prášky na spaní a napustím plnou vanu, jakože to jsem teda tak trochu nevymyslela sama, to jenom prohodila Zebra, když jsme diskutovaly nad nejmíň bolestivým způsobem sebevraždy, ale tak za pokus mi to stálo, ne. No, největší prča byla ovšem v tom, že ne že bych si to dycky předtím rozmyslela, já jsem normálně vždy zapomněla, co jsem to vlastně chtěla XD. Prostě čekala jsem, než se napustí vana, atd atd, pak jsem do ní automaticky vlezla a pak teprv o pár minut později mi došlo takové "Do prčic, já zapomněla na ty prášky." XD. To prostě ten pocit, když vás třikrát zachrání kognitivní porucha paměti XD. Deset z deseti, víš co.

Hej, sorry, že jsem si s tebou přestala psát, I mean, já nejsem silná osoba. A prostě někdy tak nějak nedokážu skloubit přítomnost s minulostí, nevím proč, zkrátka když se podívám kolem sebe, vidím přítomnost, která je tak jiná a já se s tím zkrátka někdy nedokážu vyrovnat, s tím, že nikdo si už nepamatuje nebo že já zapomenu, a tak někdy občas vážně radši zapomenu, vytěsním cokoliv, co už není, z mé mysli. Buďto, nebo se naopak zamknu v minulosti. For some reason to tak prostě je. Neomlouvá mě to, já vím. Já vím, já vím, já vím. Já jen prostě...já ani nevím co, asi zkrátka něco XD. Whatever.

Jen doufám, že ti brzo bude líp. Vykouzlila bych nějaké fajn inspirační sračky, páč according to people v tom jsem dobrá, z neznámého důvodu, jenže to by tento koment byl už príliš dlouhý a navíc ani nevím, jestli to budeš číst, takže tak. Prostě doufám, že ti brzy bude líp.

6 Yandere Yandere | 21. dubna 2017 v 18:21 | Reagovat

[5]:Omg ty sis to přečetla :3
Já taky kámoškám nepíšu, třeba s Kaki skoro vůbec xD A třeba Hucinu jsem už tak 5 měsíců neviděla xD.
U mě to byla kombinace toho, že jsem přešla na jinou školu a neměla tu žádný kamarádky a navíc mě hodně štvala rodina (konkrétně mamka), tak jsem si kdysi v neděli prostě řekla, že to udělám. 11 paralenů jsem spolykala jak nic, ale mamka na to asi po třech minutách přišla, zavolala záchranku, a všechno bylo hrozný. Pak jsem ležela 3 dny na jipce a psychiatrička pak rozhodla, že mě pošle domů. Pak mě začaly zabírat ty antidepresiva a cítila jsem se mnohem líp. Hlavně to nikdy nezkoušej, protože jak jedeš v té rychlé sanitce a ona začne houkat, tak si uvědomíš, že ti fakt jde o život a že to vlastně nechceš dělat. A ta bolest v nemocnici byla taky hrozná.
Btw. taky jsem přemýšlela o nejmíň bolestivým způsobu sebevraždy, protože jsem moc velký srab na to skočit z balkónu nebo do sebe zabodnout nůž (člověk nikdy neví, jestli se fakt trefí do srdce XD)
Každopádně hodně dlouho mi trvalo zapomenout na minulost. Pár večerů jsem brečela, protože tato třída má menší smysl pro humor jak Maud Pie! I mean seriously?! A vy všichni jste tak nějak tvořili důležitou část mého každodenního života, světlo ve tmě. A když jsem všechno ztratila, tak jsem spadla do depresí a došlo to až sem. Ale už se mám o dost líp, a navíc mám možná možnost se k vám vrátit, jen by to bylo komplikované a hodně přemýšlím, čím bych se jako dospělá chtěla živit, protože na některá zaměstnání bych potřebovala střední školu. Navíc znáš to, lidi se hodně mění, možná bych se vrátila a zjistila že všechno není stejné jak v primě xD.
Ani už nevím, jak jsem se o tvém blogu dozvěděla, ale tak mě napadlo se jen tak podívat a napsat, jen tak for fun, že si to beztak asi nepřečteš ale zkusit se to může xD.
Kdyžtak nevím jestli máš na mobilu třeba Viber nebo tak, ale kdyžtak mi můžeš napsat, jsem skoro všude xD
A tý přezdívky si nevšímej, tak to dopadne, když si všimneš nový hry (Yandere Simulator, kdyžtak si to zahraj, je to mega)a pak všude pokřikuješ YandereDev YandereDev! xD

7 Tacel Tacel | E-mail | 21. dubna 2017 v 20:54 | Reagovat

[6]: Hele jakkoli to zní debilně, byla bych ráda za pud sebezáchovy. Jakože I don't know, mám prostě takovou hrozně fucked up logiku, která doslova zní "Každý jednou musí zemřít," tudíž nemyslím, že kdybych měla důvod, neskočila bych z někama. Jakože asi bych se chvíli zdráhala, ale nakonec bych skočila XD. Ale je fakt, že nožem teda bych nikdy si nepodřezala žíly, jelikož mám poněkud odpor ke krvi nebo spíš k čemukoliv, co se zabodává nebo zařezává do kůže, to znamená i k injekcím a celkově k jehlám.

Víš co, každý má jiný breaking point, každý má něco jiného, na čem visí a tak. Problém života je ten, že některé záchytné body se dají ztratit až příliš snadno, přitom si to ani neuvědomujeme. Ale někdy se to zkrátka stane, někdy se zkrátka všechno zhroutí, někdy, za určitých okolností, když si myslíme, že všechno je fajn, to ve skutečnosti není fajn, ale předstíráme, že je, a pak náhle přijde blesk z čistého nebe a všechno se rozbije. Ale to skvělé je, že po dešti vždy výjde duha. A možná nevyjde dneska, možná ne zítra, avšak jednou ano. Stačí jen vydržet a snažit se jí jít vstříc. Někdy stačí jen žít, nebo aspoň přežít. Duha se jednou dostaví. A dobrá, občas duha potřebuje mírné pošťouchnutí od jiných lidí, ale nakonec přijde. To je na životě to fajn. Vlastně to je na všem to fajn. Po dešti vždy vysvitne slunce a výjde duha, i když třeba prší dlouho.

Jo hej, dost věcí se změnilo. Ne příliš, ale i tak, hodně věcí je jiných. Neboj, sama jsem dost dlouho nevěděla, co chci dělat, tedy kromě spisovatelství, ale teď už to vím.

Hej, já ten blog už tak půl roku nepoužívám, já si chtěla udělat nový anglický, tak jsem to zkoušela na wixx.com a pak mi došlo, že to je jen na stránky, ne na blogy, takže jsem design nastavovala pro nic za nic XD.

Mám Skype. Jakože můžu si stáhnout Viber, ale jestli máš Skype, bylo by to lepší.

Ti dám novou hru, vývoj Yandere Simulator sleduju už tak dva roky XD. Nová hra jak něco hej XD. Na compu mám furt build z roku raz dva jako, se mi to nechtělo aktualizovat XD.

8 Yandere Yandere | 22. dubna 2017 v 15:48 | Reagovat

Jop, Yandere Sim, vím že je to tu už od roku 2014, ale když si člověk projíždí staré let'splaye od PewDiePie a narazí na něco fakt dobrého, všude prohlašuje jak je to mega a jak objevil novou hru xD teda aspoň já to tak mám xD. Stejně jako jsem kdysi objevila The Sims v devíti letech xD.
Skype nemám, ale můžu si ho stáhnout. Před rokem jsem si ho odinstalovala, bo jsem na mobilu měla málo místa v úložišti, ale teď už ho nemám zaplácaný všemožnýma hrama, takže by to šlo xD. Tak se tam nějak skrz Kaki najdem xD.

9 Tacel Tacel | E-mail | 22. dubna 2017 v 18:30 | Reagovat

[8]: Kaki bude na Skypeu až pozdě večer, nebo až v noci, protože se tomu trdlu náramně povedlo ztratit mobil, teď už nějaký má, ale jebe mu a nejede na něm Skype, takže na Skypeu může být jen skrz PC XD.
Jako hej, to musíš vidět, co jsem to s Kaki vymyslela za FNAF AU, to je deset z deseti, ani to nepřipomíná FNAF XD. A bacha na to, původně to byla teorie, pak jsme řekly, že tu teorii sepíšeme, pak z toho byla fanfikce a teď je to teda AU XD.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.