Neaktivita

11. prosince 2016 v 12:22 | SHaPeshiFtEr |  Jiné
Tímto bych se ráda omluvila za neaktivitu na blogu a trochu osvětlila, proč jsem asi na měsíc a něco zmizela. No, dělala jsem na jednom obrovském projektu jménem vytvoření UTAUloida. Pokud nevíte, co je UTAU, je to něco jako Vocaloid. Vocaloid je hlasový syntetizér. Pokud nevíte, co je hlasový syntetizér, vygooglujte si to X3 .

Každopádně nejvíc mi dala zabrat ilustrace, jelikož jsem až na jednu výjimku nikdy nedělala digitální umění. Možná tu ilustraci někam narvu. Třeba na DA. Nebo na Tumblr. Nebo kdekoliv, kam ji můžu narvat, jelikož to jsem prostě já X3 . Teď je ta ilustrace nicméně hotova a všechno je hotové, jen já neumím dělat UTAU tuning a musím se to naučit, anžto v tuto chvíli vše, co udělám, zní jako retardovaná velryba nebo jako (cituji kamarádku) zvuky naštvaných karafiátů X3 .

Ale teď se vracím zpět k vám na blog a snad vás už nikdy neopustím ( to máte asi ooooobrovskou radost, co X3 ) . Zítra bude normálně ZJS. Normálov dnes už namluvit nestihnu, asi přinutím mého kamaráda, aby první dva díly namluvil znovu s jeho novým mikrofonem ode mě, aby ty díly přestaly znít jako náklaďák a pak vezmu svůj nový mikrofon i já (starý mi zničili psi, takže nový mám předčasně) a ty dva díly taky znovu přemluvím a pak zemřu únavou X3 . Hej, alespoň se to bude dát poslouchat. Možná dneska ale k třetímu dílu udělám hudbu a namluvím to zítra, i když zítra není ani sobota ani neděle, ale whatever.


Jo a taky mám hroznou chuť překládat, takže jdu překládat The Devil Game a pak nkareslím asi milión chibi věcí, prostě protože se mi chce a potom to sem všechno hodím a dnes mi hrabe, kupujte ropu, protože ropu mají rádi všichni, kromě zvířat, co v ní umírají, bye!

A taky vám dám odkaz na to moje video s tím novým UTAUloidem, který je mimochodem namluvený Ondrou alias mým kamarádem. A já fakt neumím dělat tuning, vsaďte se, že do týdne se tu píseň budu snažit předělat a budu umírat u toho, jak se budu snažit ten tuning udělat nějaký světoborý X3 . No nic, užijte si tu hrůzu X3 . [UTAU NEWCOMER] Virgin Suicides (Sato Kazuki)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama