Dopisy od Grega: Sněžítka a drogy

3. listopadu 2016 v 14:42 | SHaPeshiFtEr |  Dopisy od Grega
Však víte, vyplněte logiku, protože tohle je jako obyč totální blbost a mějte se :3 .

Ahoj,
to jsem zase já, trochu jsem se s novým dopisem zpozdil, ale to je v pohodě.

Povím vám o mé kamarádce jménem Grim Ripper. Je to smrtka. Kamarádí se s mojí další kamarádkou Zoe Styxcháronovou. Je to prý neteř nějakého Chárona nebo koho.

Jsou hodně milé, ale Grim si s sebou pořád tahá kosu a já nikdy nechápu proč.

Taky Zoe, když se vozíme po řece na loďce, po mně pořád chce nějakou přitroublou minci, jinak že mě nepřeveze nebo co. Vážně nepochopím, kam by mě chtěla vozit.

Nebo Grim ještě říká, ať si obléknu její černý plášť, ten mě prý zneviditelní, ať mě může odnést, fakt nechápu kam.


Často se o mě perou, hold jsem asi mezi holkama oblíbený. Taky Grim často říká něco jako: "Už brzy si tě odvedu." Nebo: "Už brzy budeš můj." A pak se začne ďábelský smát a občas i ukazovat na mě svou kosou. Na to já vždy opáčím: "Tak to ne, já už holku mám, to si nech zajít choutky." Ještě Zoe jednou za čas praví: "Dej mi minci, už brzy přijde tvůj čas." Či cosi takového makového.

Ona mne tak chce vystrašit, že zítra nadejde můj čas na písemku či zkoušení, ale já jí vždy řeknu: "Mě takhle nevystrašíš! Já dobře vím, že zítra se nic nepíše! A přestaň pořád chtít mince! Peníze na sázky ti dávat nebudu!"

Jednou se mě dokonce pokoušela odtáhnout na tu její loďku při slovech: "Převezu tě do Podsvětí po řece Styx, už nadešel tvůj čas!"

Podle mne je na drogách, ale jinak je v pohodě. Semtam ale vytáhne takovou lahvičku, ve které jsou čudné věci, co vypadají jako duše lidí a začne s tím třepat. Myslím, že je to sněžítko. Většinou se u toho dívá na mne a mumlá u toho: "Brzy tam bude i tvá, brzy tam bude i tvá!" Asi je to nějaké přísloví, nebo zaříkadlo aby se to sněžítko dalo do pohybu.

Grim se na mě ještě občas taky podívá a zašeptá: Tebe taky brzy sklidím, stejně jako jsem sklidila mnoho před tebou! Pak se zadívá na svou kosu, v jejímž odrazu jsou vidět tváře nějakých lidí, kteří ale nikde blízko nejsou. Takže podle mě je výborná iluzionistka. Ale musím jí vždy říct: Kolikrát ti mám ještě říkat, že já už holku mám?!

No nic, musím už jít, za 15 minut mám naplánovanou projížďku na loďce se Zoe a potom lekce bojového umění s kosou s Grim. Tak já letím.

Super den Vám z Německa přeje,
Greg


P.S.: Mimochodem, jak to, že stále neodpovídáte? Myslel jsem, že jsem jasně řekl: "Jestli jste Opál přežili, pošlete fotku a jestli vás zabila nebo něco na ten způsob, pošlete prachy." Jo, a ještě jedno "mimochodem," Opál už se dávno vrátila, ale asi tak o dvacet kilo těžší, nicméně to je teď jedno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama