Random věci X3

29. října 2016 v 23:41 | SHaPeshiFtEr |  Originál
Dneska jsem s rodinou byla na návštěvě u dédy, nudila jsem se a i přesto že já a digitální umění se navzájem nenávidíme chceme jeden druhého zabít, vzala jsem do ruky mobil a udělala nějaký...náčrtek? Asi tak X3 . Ani jsem se nenamáhala, měl to být jen náčrtek. A pka jsem z něj udělala gif.... který je hrozný a musím ho sem dát jen jako odkaz, páč moc velkej. Když jsem u toho, přidám ješté důkaz, že já + malování myší = katastrofa X3 . A ne, nevím, kdo udělal pozadí té katastrofy, našla jsem to prosté přes Google jako "scary background." X3 .
Well a ješté přidám jeden gif, který se mi snad i povedl, jelikož postava na něm je kreslena tradičně, takže pohoda klídek a tabáček X3 .

Jo, postava na tom náčrtkovém gifu se jmenuje Hel a je to postava z mé druhé knihy, řekla bych, že je něco jako napůl záporák. Je taky znám jako Karma nebo Vyšší Karmy.

Ta katastrofa je- no víte co? Tu katastrofu vidět nechcete X3 . Pokud si neřeknete, tak vám to raději neukážu X3.

A ten můj další gif je moje postava Tacel - Anděl dvou tváří (její titul jako Bůh 4. sféry...na d tím nepátrejte, je t prosté rasa z mé 5. knihy), též známa jako The Headmaster nebo jako Vyšší kreativity. Ta je tedy z té páté knihy, je to hlavní záporačka, spolu s dalšími dvěma postavami.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama