Moje deka

29. října 2016 v 22:59 | SHaPeshiFtEr |  Překlady
Jako obvykle opožděně, jako obvykle divně přeloženo X3 . Užijte si to, klidné mě v komentářích opravte, nebo například i popravte X3 .

V mém domě mrzlo. Nechtěně jsem nastavil klimatizaci na příliš nízkou teplotu, protože než jsem dnes odešel, obával jsem se, že se můj pes přehřeje. Neexistoval způsob, jak bych se bez své deky teď cítil dobře.

Stočený na pohovce pod mou jemnou teplou dekou jsem zapnul zprávy - Po dlouhém dni v práci jsem chtěl zjistit, co se dneska událo. Můj pes vyskočil za mnou, aby se se mnou pomazlil, ale musel jsem ho dát dolů, protože vždy deku žvýká. Musel jsem na ni kvůli mému zatracenému psu přišívat hrozně moc nových částí.

"Dnes večer vám přinášíme žhavý příběh z Cleveland Heights. Další muž byl nalezen mrtev uvnitř opuštěného domu. Dvaceti osmi letý Jason…"

Vypnul jsem zprávy. Všechno, o čem teď mluvily, byl ten "sériový vrah" řádící na východní straně města. Chápu to...myslím. Vrah vždy stáhne kůži z hrudi svých obětí a vyhodí těla do starých drogových doupat - je to zajímavý příběh!

Ale hádají různé motivy pro tyto vraždy: drogy, násilí mezi gangy, atd. Popravdě, já prostě jen potřebuji nové části, abych opravil svou deku, když ji pes zničí.

Credits:
Originál: My Blanket
Autor: MikeyKnutson
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama