Dopisy od Grega: Výměnný pobyt

4. října 2016 v 18:36 | SHaPeshiFtEr |  Dopisy od Grega
Tak čau.

Přežili jste Opal? Jestli jo, pošlete fotku, jestli ne tak pošlete prachy.

No nic, povím vám o těch, u kterých na výměnném pobytu bydlím. Jsou to pan a paní Tutanchámonovi. Jsou oba mumie. Vždy mě chtějí olejovat. Asi znají: Nenaolejuje li tě Julie, naolejuje tě mumie. Každé ráno si musí měnit obvazy, a to na ně pak není pěkný pohled.


Taky mi jednou chtěli vyřezat orgány, dát je do lahví a tak celkově udělat ze mě mumii. Ale já je vyvedl z omylu. Já jim to nandal. Já jsem jim řekl, že já jsem vlkodlak, a ne nějaká sušená mrtvola v toaleťáku.

Mimochodem, dnes jsem si k obědu ulovil kachnu a moje holka nějakého turistu Čecha, nějak Zeman se jmenoval či co. Prý jí po něm není dobře. Ty mumie ale vaří moc dobře. Třeba takové mléčné ledviny, či slezinový guláš. To vždy přijde i Standa. Někdy dokonce udělají i čerstvého, syrového Holanďana. Ňam, ňam, ňam.

Jsou moc hodní, často mi pomáhají s úkoly do Dějin, zvláště jim jde starověký Egypt, pan mumie se vždy rozvášní o tehdejších popravách, nehodných sluzích a o popravování nevinných pro zábavu. Skoro jako by tam byl. Ale jinak je to fajn, až na to, že mě ještě občas zamkne do divné středověké dřevěné klády a hází po mě rajčata a vejce. Někdy mě paní mumie také chce uhranout očima a udělat ze mě jejího služebníka. Na mě to sice nefunguje, protože jsem vlkodlak, ale dělám, že jo, chci jí udělat radost.

Tak zas ve čtvrtek, jo?

Z Německa, z domu Tutanchámonových,

Greg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama