Dopisy od Grega: Tanda Banda - správný to robot

25. října 2016 v 19:30 | SHaPeshiFtEr |  Dopisy od Grega
Ahojky!

Povím vám o mé kámošce, která je tu také na výměnném pobytu. Jmenuje se Tanda Banda a je to robot. Nechápu proč, ale pohybuje se tak nějak mechanicky. Též na mě občas vypálí svýma laserovýma očima, ale nevnímám to, vsadím se, že to byla nehoda. Naše přespávací večírky probíhají takto: Ona přijde, udělá laserové oči na Standu, když je tam i on, podá mu měděné květiny, jde nahoru do mého pokoje, tam se připojí do zásuvky, poskládá se do kostky a takto spí.


V noci se mi stejně jako Standa snaží vyvrtat mozek vrtačkou a vyměnit ho za svůj, neb se jí též nechce učit. To já na ni vždy: "Tak takto ty se chováš?! Já tě doučuji ze všech možných předmětů a ty chceš můj mozek vyměnit za svá ozubená kolečka?" No, a potom mi buď dá otrávený polibek, což vždy samozřejmě považuju za nehodu, anebo ji rozeberu a přeprogramuju tak, aby to nebyla Tanda Banda, ale Milius Úchylius. To je potom jiné obstarání. Občas mě pozve na oběd, takže už nemusím chodit k zubařovi.

Občas na mne i nechtěně vypálí z ruky kulový blesk, avšak já jí vždy věřím (a vždy jí věřit budu), že to byla nehoda.

Když hrajeme Berany Berany Duc, pravidelně mám otřes mozku. Bydlí v domě vedle nás. Často mi říká, že ten dům je fakt luxusní, ale mně se to moc nezdá, protože je to jen deset centimetrů velká dutá krychle. Takže když mne pozve na návštěvu, musíme byť venku. Jednou mě do toho domu sice zkoušela nacpat, ale nešlo to, asi jsem moc tlustý.

Z Německé nemocnice, s otřesem mozku a těžkými popáleninami,
Greg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama