Říjen 2016

Random věci X3

29. října 2016 v 23:41 | SHaPeshiFtEr |  Originál
Dneska jsem s rodinou byla na návštěvě u dédy, nudila jsem se a i přesto že já a digitální umění se navzájem nenávidíme chceme jeden druhého zabít, vzala jsem do ruky mobil a udělala nějaký...náčrtek? Asi tak X3 . Ani jsem se nenamáhala, měl to být jen náčrtek. A pka jsem z něj udělala gif.... který je hrozný a musím ho sem dát jen jako odkaz, páč moc velkej. Když jsem u toho, přidám ješté důkaz, že já + malování myší = katastrofa X3 . A ne, nevím, kdo udělal pozadí té katastrofy, našla jsem to prosté přes Google jako "scary background." X3 .
Well a ješté přidám jeden gif, který se mi snad i povedl, jelikož postava na něm je kreslena tradičně, takže pohoda klídek a tabáček X3 .

Jo, postava na tom náčrtkovém gifu se jmenuje Hel a je to postava z mé druhé knihy, řekla bych, že je něco jako napůl záporák. Je taky znám jako Karma nebo Vyšší Karmy.

Ta katastrofa je- no víte co? Tu katastrofu vidět nechcete X3 . Pokud si neřeknete, tak vám to raději neukážu X3.

A ten můj další gif je moje postava Tacel - Anděl dvou tváří (její titul jako Bůh 4. sféry...na d tím nepátrejte, je t prosté rasa z mé 5. knihy), též známa jako The Headmaster nebo jako Vyšší kreativity. Ta je tedy z té páté knihy, je to hlavní záporačka, spolu s dalšími dvěma postavami.

Děti slečny Apokalypsy

29. října 2016 v 23:22 | SHaPeshiFtEr |  České Básně
Edit: Já jsem teda blbá, zapomněla jsem vám k této básni dát osvětu, protože takhle ji asi nikdo nepochopíte X3 . No, je to prostě báseń, kterou věnuji jedné mé bývalé kamarádce. Psávaly jsme spolu příběhy a tak. Jeden se jmenoval právě Děti slečny Apokalypsy. Taky jsme vymýšlely parodie a jiné kraviny X3 . byla to hold sranda :3 . Doufám, že jsem jí touto básní udělala čest :3 .

Jistě si vzpomínáš na příběh starý,
ve kterém neexistovala magie ani žádné čáry.
Jistě si vzpomínáš na povídku bez konce,
na povídku o jedné dívence.

Byl to příběh o dětech slečny Apokalypsy,
který jsme vytáhly jen tak z mysli.
Byl to příběh komplikovaný,
který jsme nikdy nedokončily.

Příběh o bunkru jediném,
o světě ponurém a shnilém.
Příběh o problémech, o strastech,
o slastech a o pastech.

Jestlipak je ten příběh ještě svěží?
Jestlipak už na něm prach leží?
Jestlipak se k němu někdy vrátím
a v jeho slovech se ztratím?

Moje deka

29. října 2016 v 22:59 | SHaPeshiFtEr |  Překlady
Jako obvykle opožděně, jako obvykle divně přeloženo X3 . Užijte si to, klidné mě v komentářích opravte, nebo například i popravte X3 .

V mém domě mrzlo. Nechtěně jsem nastavil klimatizaci na příliš nízkou teplotu, protože než jsem dnes odešel, obával jsem se, že se můj pes přehřeje. Neexistoval způsob, jak bych se bez své deky teď cítil dobře.

Stočený na pohovce pod mou jemnou teplou dekou jsem zapnul zprávy - Po dlouhém dni v práci jsem chtěl zjistit, co se dneska událo. Můj pes vyskočil za mnou, aby se se mnou pomazlil, ale musel jsem ho dát dolů, protože vždy deku žvýká. Musel jsem na ni kvůli mému zatracenému psu přišívat hrozně moc nových částí.

"Dnes večer vám přinášíme žhavý příběh z Cleveland Heights. Další muž byl nalezen mrtev uvnitř opuštěného domu. Dvaceti osmi letý Jason…"

Vypnul jsem zprávy. Všechno, o čem teď mluvily, byl ten "sériový vrah" řádící na východní straně města. Chápu to...myslím. Vrah vždy stáhne kůži z hrudi svých obětí a vyhodí těla do starých drogových doupat - je to zajímavý příběh!

Ale hádají různé motivy pro tyto vraždy: drogy, násilí mezi gangy, atd. Popravdě, já prostě jen potřebuji nové části, abych opravil svou deku, když ji pes zničí.

Credits:
Originál: My Blanket
Autor: MikeyKnutson

Jablíčko pro slečnu učitelku a jiné horory

29. října 2016 v 22:13 | SHaPeshiFtEr |  Knihy

Název knihy: Jablíčko pro slečnu učitelku a jiné horory

Jména autorů: je jich prostě hodně
Žánr: Horor, strašidelné

Základní informace: Jablíčko pro slečnu učitelku je sbírka několika strašidelných příběhů od několika cizích autorů. Každý příběh se odehrává na jiném místé a jeho hrdiny jsou jiní lidé rozlišného věku.

Subjektivní recenze: Začala bych tím, že je to dobré pro ty, kteří horory nemusí. Čili se jich bojí, nebo tam na něj je až moc smrti, jsou na ně moc krvavé, atd. Tato kniha je podle mého názoru pro takové lidi jako dělaná. Příběhy v ní se nedají nazvat horory, to opravdu ne, nicméně slabší povahy možná i drobet vystraší ( avšak pochybuji X3 ).


Povídek v knize je dohromady dvanáct, některé jsou kratší, jiné delší ( nejdelší je tedy Zrcadlo, které má v porovnání s ostatními o hodně více stran ).

Emoce #1: Crybaby (Smutek)

29. října 2016 v 20:50 | SHaPeshiFtEr |  Emoce
Emoce s fialovými vlasy,
Která v slzách neustále máčí řasy.
Jen v roztrhaném oblečení chodí,
Pláče, i když se to nehodí.

Přála by si být královnou maturity
a navždy být náctiletou.
Právě se chce zabít a pálí Bibli,
Místo, aby podle jejího přání byla šestnáctiletou.

Bude pít, dokud neomdlí,
Protože všichni jsou na ni zlí.
Velký omyl, ten je pro ni,
Ten přála si udělat už vloni.

Ten projekt, o kterém jsem mluvila

25. října 2016 v 23:25 | SHaPeshiFtEr |  Jiné
Ok, ok, ahoj lidi :3 ! Někteří z vás asi chápou, vo co go, a to ti, co si četli myslím první kapitolu ZJS ( Zlo Je Subjektivní ). Zbytek asi neví. Takže já to zkrátím. Já jsem asi týden ( protože bohužel nebyl čas ) dělala takové video s textem :3 . A na to vám teď chci dát odkaz. Je hrozné, jako fakt fakt hrozné, ale alespoň jsem ho dokončila X3 .
Jestli nékdo zná úžasnou zpěvačku Marinu and the Diamonds, tak právě její píseň jsem svým videem znesvětila X3 . A ta píseň se jmenuje Miss Y. Takže tady máte odkaz na tu hrůzu, ať se můžete pobavit tím, jak neumím nic udělat X3 : Miss Y

Dopisy od Grega: Tanda Banda - správný to robot

25. října 2016 v 19:30 | SHaPeshiFtEr |  Dopisy od Grega
Ahojky!

Povím vám o mé kámošce, která je tu také na výměnném pobytu. Jmenuje se Tanda Banda a je to robot. Nechápu proč, ale pohybuje se tak nějak mechanicky. Též na mě občas vypálí svýma laserovýma očima, ale nevnímám to, vsadím se, že to byla nehoda. Naše přespávací večírky probíhají takto: Ona přijde, udělá laserové oči na Standu, když je tam i on, podá mu měděné květiny, jde nahoru do mého pokoje, tam se připojí do zásuvky, poskládá se do kostky a takto spí.


Zlo Je Subjektivní - Kapitola 1: Tenká hranice mezi válkou a šílenstvím

25. října 2016 v 19:14 | SHaPeshiFtEr |  Zlo Je Subjektivní
Sláva! Je tu první kapitola ZJS ( Zlo Je Subjektivní ), kterou jsem nazvala delším jménem, než nazývá Panic! At The Disco své písně X3 ! No, každopádné promiňte za spoždění, pracovala jsem včera na jednom velkém projektu, který vám sem možná ješté dnes dám, v což doufám :3 . Stejně se mi ten projekt včera pokazil, ale to nevadí, dneska ho spravím...snad X3 . No každopádné slava, je tu ZJS, jip hip hurá a tak dále, tady to máte X3 . Přeju pěkné čtení ( a omlouvám se, že je to tak krátké ) :3 .

Ozvala se hrozivá rána. Pořádně si to ani nepamatuju, ale úlekem jsem vyskočil z postele. Pak jsem se rozhlédl po místnosti a spatřil ve dveřích stát známou postavu. Až příliš známou. Její tvář byla zbavena emocí. Jako vždycky.

Už jsem jí chtěl říct, ať laskavě vypadne, když jsem spatřil na zemi dveře od mé komnaty. Vyražené z rámu. No bezva.

"Co sakra chceš, že mi kvůli tomu musíš vyrážet dveře?! Vypadni, než tě něčím spráskám jako psa!" zakřičel jsem na ni.

"Popravdě bych vypadla i ráda, ale máme menší problém," odpověděla mi s klidem.

"Menší problém?! Co tak můžeme mít asi za menší problém, že to vyžaduje mou pozornost?!" křičel jsem na ni dále.

"Já jen myslela, že by bylo vhodné, kdybyste věděl, že na nás útočí 1#."


Městečko Normálov 2

23. října 2016 v 20:27 | SHaPeshiFTEr |  Městečko Normálov
No a teď se v Normálově blížíme k fázi, kdy přepis bude naprosto jiný, než namluvená verze, protože nám přibývají postavy. Tudíž namluvená verze je ta s více hlasy a interakcemi atd, kdyžto ta napsaná jasou jakoby jen ty čisté "noviny." :3 . A také se velice omlouvám za kamarádův mikrofon, ale já jsem mu k Vánocům koupila nový, fakt dobrý a už jsem mu ho i dala, takže příští díl (ten bude příští týden a to nekecám :3) bude mít faaaaaaaaaaaaaaaaakt dobrou zvukovou kvalitu, tudíž vás prosím, abyste poprosili své uši, jestli by ještě nevydržely a nepřemohly se :3 . No, můj mikrofon je taky dost bída, ale já dostanu nový k Vánocům, takže moje zvuková kvalita bude lepší od Vánoc :3 . Nechci vás nijak nutit, ale byli byste FAKT hodní, kdybyste si poslechli tu mluvenou verzi, i když je hrozná, kamarád se fakt snažil a i přes jeho hrozný, příšerně hrozný mikrofon podle mne odvedl dobrou práci :3 . Tady je odkaz: Normálov #2

V dnešním vydání našich novin se dozvíte, co jsou to vlastně noviny a proč se i my řadíme do novin, jak správně vyvolat Ďábla či jednoho ze sedmi hlavních démonů (aby jste to nedělali stejně blbě jak Sovová) a taky se dozvíte něco o naší redakci, jelikož se hodně z vás ptalo na otázky jako: "Proč neustále nabíráte nové lidi?" a "Kde je můj příbuzný, kterého jste tu zaměstnali?" Mohli bychom odpovědět prostě: "Protože jsou všichni šest stop pod zemí." Ale místo toho vás budeme otravovat s dlouhým vysvětlováním, protože pokud vás unudíme k smrti, možná se pak přestanete ptát na tyto otázky.


Zajímavé příběhy o dvou větách

20. října 2016 v 16:25 | SHaPeshiFtEr |  Překlady
Viděli jsme ji skočit z římsy…
znova…
Originál: 1.
Autor: rwitzy

Nesnáším pohřby.
Všechny ty truchlící obličeje mě nutí cítit se vinným za to, co jsem udělal.
Originál: 2.
Autor: DNA007

Nemusím vám gentlemanům říkat, že matka má všechny své děti ráda stejně.
Ale popravdě řečeno, Eric byl ze všech nejchutnější.
Originál: 3.
Autor: JC2535


Miss Difference

19. října 2016 v 17:00 | SHaPeshiFtEr |  Kroniky Konce
Já jsem poslední klíč,
avšak k čemu, to už je pryč.
Možná že zazvonil konec,
možná že příběhu je konec,
avšak já budu upomínkou
na strašný příběh a sílu zlou.

Jsem konec, jsem tajenka;
temnoty, světla milenka.
Jsem to, co chtěla stvořit,
ale já nechci její sen tvořit.
Sen? Ať ano či ne,
ztrestání mne nemine.


Dopisy od Grega: Bazén a sushi

19. října 2016 v 16:52 | SHaPeshiFtEr |  Dopisy od Grega
Ahoj,
dnes vám povím o mojí sousedce Rošandě Obludné Příšerné Monstrózně-mořské.Je to vodní příšera. Často když jsem u ní, láká mě do bazénu, tak tam vlezu, ale potom mne vždy něco chce stáhnout pod vodu. Zajímalo by mě, co to je.

Pekelné záznamy 6: Amelia Sanctulus

17. října 2016 v 18:38 | SHaPeshiFtEr |  Zlo Je Subjektivní
TENTO DOKUMENT JE PŘÍSNĚ TAJNÝ A MOHOU HO ČÍST POUZE OPRÁVNĚNÉ OSOBY. KDOKOLIV JINÝ, KDO BUDE SPATŘEN PŘI ČTENÍ TOHOTO DOKUMENTU, BUDE PŘEDVEDEN PŘED #1 A POTRESTÁN PODLE ZÁKONŮ.

Jméno: Amelia Sanctulus (na Zemi známa jako Bůh)
Číslo: 1#
Typ: N/A (neaplikovatelné)
Stupeň nebezpečí: 10/10
Stupeň příčetnosti: 8.5/10
Všechny užitečné informace:
  • Amelia Sanctulus, neboli 1#, je extrémně silná bytost stejného řádu jako #1.
  • Mezi její schopnosti patří například hýbání předmětů silou vůle (telekineze), létání, čtení myšlenek (telepatie), ovládání větru a neuvěřitelná schopnost regenerace.
  • Má tři základní podoby, stejně tak jako #1 a všichni Vyšší démoni.

Něco jako...rada do života (?) protože proč ne

16. října 2016 v 23:25 | SHaPeshiFtEr |  Jiné
Ahoj lidi :3 . Toto bude takové netradiční, jelikož jak víte, obvykle sem ( vždy se zpožděním X3 ) píšu jen příběhy, básně atd atd. Ale rozhodla jsem se napsat článek k tématu týdne ( taky opožděně a málem po funusu X3 ). Téma tohoto týdne, jak jistě víte, bylo "Neboj se být svůj". Tak si o tom pohovoříme :3 .

Taaakže, jak jistě víte, mám vás, své čtenáře, moc ráda :3 . A proto bych vám ráda napsala krátký článek o tom, abyste vždy byli sví. Budu se snažit do toho moc neplést psychologii, protože tím bych to jen komplikovala a mátla vás a taky psychologie většinou není moc optimistická :3 .

Noční můry nespí

16. října 2016 v 16:49 | SHaPeshiFtEr |  Knihy

Název knihy: Noční můry nespí

Autor: Spolek autorů Hlava Nehlava

Žánr: Horor

Základní informace: Sbírka hororových povídek napsána českou tvůrčí skupinou Hlava Nehlava.

Subjektivní recenze: Je to vážně dobrá kniha pro ty, co mají rádi děsivé příběhy. Popravdě se mi líbila daleko více, než Hororry na dobrou noc (viz předchozí recenze). Noční můry nespí je kniha, která vás nenechá spát. Nebo vás spíš možná nenechají spát ty noční můry, co vás po přečtení této knihy přijdou strašit X3 .

VAROVÁNÍ: PARANORMÁLNÍ AKTIVITA. PRO DALŠÍ INSTRUKCE ZŮSTAŇTE S NÁMI

16. října 2016 v 16:23 | SHaPeshiFtEr |  Překlady
VAROVÁNÍ: PARANORMÁLNÍ AKTIVITA 071-B

~•~

Toto je celostátní televizní vysílání z amerického oddělení Výzkumu a uzavírání paranormální aktivity. Toto je celostátní stav krize. Nevypínejte televizi a čekejte na instrukce.

PARANORMÁLNÍ AKTIVITA 071-B

Třída: Neorganická

Hrozba: PA071-B může vyústit ve ztrátu lidského života.

Popis: Všechna okna a zrcadla ve vašem domě se zamlží. Setření mlhy nebo odhalení venkovního světa v jakékoli formě vyústí v odhalení PA071-B. Podívání se na PA071-B vyústí v okamžitou smrt, šílenství před sebevraždou, nebo ve vražedné běsnění před spontánní smrtí.

Kroniky Konce: Oxymoron

12. října 2016 v 17:18 | SHaPeshiFtEr |  Kroniky Konce
Jsem všeho toho zmatku původce,
jsem začátek příběhu bez konce.
Ale já musím kvůli citům svým,
láska si hraje se srdcem mým.

Láska a následně i zášť
a možná způsobím i pár vražd.
Ale já jinak nemohu!
Jejich krví skropím oblohu.

Miluji ji, avšak ona mě ne,
jinému dala přednost, jak ukazuje se.
Nechce o mně slyšet vůbec,
má naivita je hloupější než tupec.


Kroniky Konce 5: Bim bam! Konec nastává

12. října 2016 v 17:14 | SHaPeshiFtEr |  Kroniky Konce
Místnost, uprostřed ní kotel stojí,
k této místnosti se příběh pojí.
Stojí tu v ní vražedná postava,
na jejíchž ústech úsměv pohrává.

Tato postava je čarodějkou,
která raději zabila by, než trpět prohrou.
Stojí nehybně v kápi černé,
stíny patří mezi její věrné.

Do kotle šeptá strašná slova,
aby zrazena nebyla už znova.
A potom její přání
v démony se promění.


Slib mi

11. října 2016 v 19:11 | SHaPeshiFtEr |  České Básně
Slib mi, že zastavíš čas,
slib, že ani smrt nerozdělí nás.
Slib mi nesplnitelné, slib mi nebe,
slib mi srdce, které nezebe.

Slib, slib, že konec bude začátek,
slib, že v pondělí se promění pátek.
Slib mi, že neskončí tento den,
slib, že tvá slova nejsou jedem.

Óda Vyšších

11. října 2016 v 18:50 | SHaPeshiFtEr |  České Básně
V zemi věčných stínů
žijí bytosti, jež odmítají převzít vinu.
V zemi věčného prokletí
žijí andělé, kteří nikam nedoletí.

Tam, kde světlo nejjasněji svítí,
tam rostou trny a temné kvítí.
A když podíváš se blíž,
jeho vůni okusíš.