Městečko Normálov 1

4. září 2016 v 15:53 | SHaPeshiFtEr |  Městečko Normálov
Ráda bych řekla, že jsem Městećko Normálov provedla i "zvukově" X3 a to protože se mi zkrátka chtělo X3 . Takže kdyby si to nékdo chtěl i poslechnout, tak může :3 . Je tam i trocha improvizace atd X3 . Ale můj mikrák je hrozně blbej, takže to zní blbě X3 . Ale kdyby si to i tak chtěl nékdo poslechnout, tak může. Je tam i hudba a tak :3 .
V dnešním vydání našich normálních, vůbec se nepohybujících, nemutujících novin, vám přinášíme zprávy o: letošním festivalu Masožravých květin, několika únosech a samozřejmě náš týdenní hororskop.

Nuže, je povinností našich novin vám oznámit, že včera zemřela naše starousedlice Teta Margaret. Byla milovanou tetou, babičkou, sousedkou, velitelkou Tajné Odbojové organizace a matkou několika pětiokých dětí. Nechť její duch už konečně přestane kvílet a odpočívá v pokoji. Vážně. Všechny nás to v noci budí ze spaní.


Trochu respektu, Teto Margaret. Jste možná mrtvá, ale to ještě neznamená, že můžete rušit noční klid.

Tak tedy k našemu květinovému festivalu: Starosta v sobotu podal prohlášení, že letošní festival Masožravých květin se bude pořádat v parku Mučení, který je hned vedle Satanovy knihovny.

Pokud nevíte, kde je Satanova knihovna, máte se prý zeptat toho vůbec ne nebezpečného, podivného muže, který stojí na opačné straně vašeho chodníku. Že nemáte chodník? No tak teď už ho máte. Podívejte se z okna, určitě tam ten chodník bude.

Starosta ještě dodal, že na festivalu bude přítomno pouze deset pytlů na mrtvoly, takže se, prosím, co nejvíc snažte nezemřít. Nikdo se o vaši mrtvolu nepostará. Kromě našich dvoumetrových masožravých květin.

Teď pro vás máme aktuality z Binga a ukřižovek.

Tento týden se bude Bingo konat v:


 • Úterý - 18:18 - hrobka rodiny Štístkových na hřbitově Chodících mrtvol.

 • Čtvrtek - 22:22 - Satanova knihovna

 • Sobota - 3:33 - Zakázané muzeum trojúhelníků

Výherci Binga budou, jako obvykle, obětováni příšeře, která žije v bezedné studně. Všem vítězům už dopředu gratulujeme.

Naše ukřižovky z minulého týdne vyhráli: Barbora Tmavá, která žije na okraji lesa…eeh…lesa…jak se ten les jmenuje?...Jo, lesa zapomnění! O čem že jsme se to bavili? No, to je jedno. A Viktor Hrubý, o kterém, z nepochopitelných důvodů, nikdo nic neví. Jako výhru dostanou každý svou vlastní dvoumetrovou masožravou rostlinu. Pokud je nesežere dřív, než nastane festival Masožravých květin, budou s ní moct soutěžit a případně vysát všechny tekutiny ze svých nepřátel a konkurence.

Každopádně, tajenky našich ukřižovek byly: "Pomocte mi, tohle není vtip." A "Ne, vážně, drží mě tady v redakci."

Teď přejdeme k něčemu veselejšímu: únosy. V poslední době se z našeho krásného městečka ztrácejí lidé. Policie má podezření na únosy a na otázky reportérů odpověděla: "Ne, ti lidé neutekli. Kdyby se o útěk z města pokusili, zachytili bychom u nich ze senzorů zabudovaných v jejich mozcích signál…který…rozhodně neexistuje a nikdo z vás takový senzor v hlavě určitě nemá."

Na další otázky policie už neodpovídala a místo toho koukala na zem, přičemž vydávala tichý bzukot. Z tohoto bzukotu reportéři vyrozuměli, že hlavními podezřelými z únosů jsou včely.

Teď naše týdenní předpovídání budoucnosti:


 • V úterý zemře náš fotograf Richard. Takže všichni, kteří zoufale potřebují práci a nevadí jim, že do týdne jistě budou mrtví, ať přijdou k nám. Zrovna nabíráme nové lidi.

 • Ve středu zemře naše asistentka vedení redakce, Anna. Dále platí výše zmíněné.

 • Ve čtvrtek zemře pisatel našich hororskopů, James. Dále platí výše zmíněné.
 • V pátek se vedení redakce konečně uklidní a přestane laskavě zabíjet personál.
 • V sobotu se vedení reakce znovu naštve a zabije nové brigádníky.
 • V neděli se vedení zamkne do své kanceláře a příští týden začne cyklus nanovo.
Nyní, zde uveřejníme placenou reklamu.

Nic se za vámi nenachází. Neohlížejte se. Nechcete to vidět. Je to za vámi. Dýchá vám to na krk. Není to nic, ale něco to přeci je. Neposlouchejte to. Nedívejte se na to. Ignorujte to. Jen malá nápověda: Není to hrobník. Pokračujte rovně. Pokračujte směrem k bráně. Neohlížejte se. Nezavírejte oči. Nezastavujte se. Ne-

Toto byla reklama našeho místního hřbitovu Chodících mrtvol.

Dále nás starosta požádal, abychom uveřejnili následující zprávu: "Gremlini. Že gremlini neexistují? Já mám doma gremliny. Vy máte doma gremliny. Všichni máme doma gremliny!" Toto byla starostova zpráva.

Nyní naše zprávy o lokálních celebritách.

Včera se místní divadelní herečka, Daina Sovová pokoušela v kostele vyvolat Ďábla. Vedlo to však jen k ponížení a vyvrhnuti její duše a vyvolání Brada Pitta. Údajně se rozhlédl kolem a řekl: "THIS IS SPARTAAAAAA!!!" Načež mu Daina Sovová vysvětlila, že je 'o film vedle' a že Trója se Spartou nic společného opravdu nemá. Brad Pit se poté však prý naštval a Sovovou propálil očima - doslova. Byla odvezena do nemocnice, kde to však doktoři klasifikovali jako simulantství a Sovovou ihned propustili domů. Sovová, hanba vám. Vy si myslíte, že jste jedinná, kdo se chce nechat propálit očima od Brada Pitta? To tedy nejste. Fanynky čekají fronty, jen aby je Brad Pitt propálil očima. A vy to nasimulujete? Víte, jaká je to hanba?

Dále nám bylo hlášeno, že místní zpěvák Tyler Courtney se vloupal do Satanovy knihovny. To už však bylo před dvěma týdny a o Courtneym pořád ani zmínka, takžeeee….upřímnou soustrast jeho rodině a blízkým! Bude navždy vzpomínán. A hej, možná se z něj stane kvílící duch a bude dělat společnost Tetě Margaret. Která by už s tím kvílením vážně měla přestat.

A konečně náš očekávaný hororskop.

 • Vodnář: Tento týden někomu ukradnete srdce. Takže si dejte pozor, aby vás nechytila policie a hlavně pořádně schovejte mrtvolu. Vražda se už dlouhá léta trestá vhozením do lesa Zapomnění.
 • Ryby: Štěstí se na vás usměje. Vyhrajete v loterii. A pak vás přejede auto. Které jste vyhráli v té loterii! Co? Že jsme řekli, že štěstí se na vás usměje. Nechte nás to tedy přeformulovat: Štěstí se vám vysměje do ksichtu.
 • Beran: Někdo vám ukradne srdce. Být vámi, dávám si pozor na Vodnáře a připravím si nějaký ostrý nůž.
 • Býk: Vaše rohy tento týden narazí na překážku a utrhnou se. Doslova. Zajděte si s tím k doktorovi. Pojišťovna vám to sice neuhradí, ale Okultistický klub přátel Ďábla a spolu. by mohl.
 • Blíženci: Neodpojujte se od sebe, ať se stane cokoli. Nevzdalujte se od sebe. Čímž myslíme, že někdo na vás uvrhl kletbu, a když se odpojíte, tak zemřete. Hodně štěstí!
 • Rak: Máte nezjistitelnou rakovinu. Už několik let. Tip pro tento týden: Připravte si závěť.
 • Lev: Gazely. Gazely se vzbouřily. Běžte, běžte, dokud máte čas.
 • Panna: Máte příhodné znamení. Lepší znamení by mohlo být už jen "železo." Nebo "krev," "smrt" či "au."
 • Váhy: Vemte si bílou. Jako hudbu bych doporučila Ave Maria. Karafiáty by se k tomu všemu na váš pohřeb skvěle hodily.
 • Štír: Snažíte se utéct. Snažíte se utéct před svou minulostí. Nesnažte se. Vaše minulost si v krámku u Berryho koupila pistoli.
 • Střelec: Axolotl!
 • Kozoroh: Navštívíte hřbitov. Nebo les… tamten les… Či Satanovu knihovnu. Možná Zakázané muzeum trojúhelníků. Co my víme? Každopádně se odtamtud už nikdy nevrátíte.
Toto byl náš hororskop.

Než se s vámi rozloučíme, pamatujte si motto našeho krásného městečka! "Všechno je tak jak se zdá." Takže pokud koutkem oka zahlédnete podivný stín nebo se vám bude zdát, že je po d postelí příšera, je to pravda. V tom druhém případě utíkejte, protože teď ta příšera ví, že o ní víte!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kuro Kuro | 7. září 2016 v 17:17 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama