Katakomby - Madeleine Roux

3. září 2016 v 23:20 | SHaPeshiFtEr |  Knihy

Název knihy: Katakomby

Jméno autorky: Madeleine Roux
Žánr: Horor, Tajemné

Základní informace: Kniha Katakomby je třetí díl série Asylum. Setkáváme se opět s Danem, Abby a Jordanem, kteří se vydají do New Orleans. Ovšem jako obvykle nic nebude tak úplné nromální a ani v nejmenším bezpečné. Budu se v recenzi snažit mít co nejméně spoilerů :3 .

Subjektivní recenze: Tento díl se mi ze všech, co jsem zatím četla, zdál nejslabší. Myslím po děsivé stránce. Ale já nemám co říkat, sama horory psát neumím X3 . Každopádně, autorka mi začíná pŕipadat skelrotická ( omlouvám se X3 ). Fakt, v každé knize néco načne a pak jako: "Nah." Nevím, začíná mne to drobet štvát. Ale to se zdá asi jen mě :3 . Dále mi přijde, že Jordan je tu jen na okrasu. Což tak vypadalo i v prvním díle. Buď už mi hrabe nebo je to pravda X3 . Ne vážně, předvedu vám myšlenkové pochody autorky: "No nic, teď tu Jordan bude hlídat, aby tam nikdo nešel." *O pět minut později je tam nékdo zavře. o hodinu později autorka dopíše scénu. Nikdo neřeší, že Jordan mél hlídat.* "Oh počkat, já zapomněla na Jordana, no to už je fuk, přepisovat to nebudu."
Toto byly myšlenkové pochody autorky. (Popravdě mi to trochu vadí i proto, že Jordan je má oblíbená postava X3)

Dále mi přijde hodně divné, *SPOILER* že se nikdo nestaral, že v blázinci sedí časovaná bomba, mezitím, co by někdo z naší trojice mohl k milé časované bombě přijít a zařvat jí do ucha: "Sanctum!" Ale niet. Necháme časovanou bombu tam, kde je X3 . *kašlikašli* Chudák Felix *kašlikašli* *KONEC SPOILERU*


Neberte mě špatně, já mám sérii Asylum fakr ráda, i když to tak nevypadá :3 . Jen mi to v některých ohledech přijde dost nevychytané. Já jen, že když už je to jednou bestsellerová série, tak by mohla zalátat některé plot holy. Jako, když vám tam náhle *SPOILER* naběhne mechanik, který nakonec není mechanik a nikdo to pak už nezmíní, je to drobet divné. Nevíte, jestli to byl duch nebo jen nějaký náhodný chlápek. To je jak v jedničce s Jordanovou krásnou matematickou rovnicí přes celou místnost X3. *KONEC SPOILERU*
Samozřejmě kniha méla i své plusy :3 . Nakonec se mi líbila, jen mi přišla slabá :3 . Dozvíme se něco více o Danově rodince. Hlavné o matčiné straně, což je příjemná změna ( pro Dana nepříjemná X3 ). Jak je to obvyklé, Dana se bude snažit někdo zabít ( jak jinak X3 ) atd. Zdálo se mi, že je tam o trochu víc omáčky, než by bylo nutné, ale to se zdálo asi jen mně :3 . Bylo tam i pár děsivých momentů, takže se máte na co těšit. Mě s ei líbilo, že tam zakomponovali francouzštinu :3 . Ale u jedné věty tam není překlad, avšak můj děda umí francouzsky, takže pro mě to nebyla problém. Ta věta celkově není nijak důležitá, ale je to fajn doplňek.

Líbil se mi hodné začátek a úžasný byl i konec. Jen ten prostředek byl takovej... X3 . Váźně se omlouvám, mě se to zkrátka oproti zbytku zdálo slabé :3 . No, hezky se to ale pak propojilo i sjednićkou a dvojkou, což bylo hezké. KaŹdopádné mi začínají docházet nápady, omlouvám se, že jsem tu knihu hlavně pomluvila X3 . Ona je fakt celkem dobrá, dejte jí šanci :3 . A protože už váźné nemám, co říct, tak povím tohle: Mé krásné OTP žije X3 !
Celkové bodování: 7/10
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AGauspeteent AGauspeteent | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 23:10 | Reagovat

The ED as a result of that surgery might be either temporary or permanent.  However, it is important to obtain the doctor's opinion first before you take these oral medications because these may have pessimistic effects for the body.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama