Dopisy od Grega: Moje holka vlkodlak

3. září 2016 v 23:41 | SHaPeshiFtEr |  Dopisy od Grega
Jak říkám, vypněte si logiku X3 . Tenhle první díl jsem psala někdy před pěti lety, proto prosím ignorujte jeho krátkost X3 . Zbytek je pak delší, ne o moc, protože absurdnost se bohužel nedá psát příliš dlouho, ale o trochu jo :3 . Tento díl je asi nejméně přehledný a nejvíc divný :3 . Vážně, úplně si u toho vypněte všechnu logiku X3. Podělím se s vámi o tajemství: Tyto Dopisy od Grega vznikly tak, že dřív měl Google překladač dost divný hlas na slovenštinu. A já jsem si s babičkou krátila dlouhou chvíli tím, že jsme psaly do toho hrozné kraviny a pak to nechávaly ten divný hlas číst X3 . On to dřív byl nějaký chlap a mluvil vážné hrozně divně X3 . A pak mě nějak začalo bavit takové kraviny psát, protože blbost hlavní postavy mě vážně rozesmívala X3 .

Ahoj,
moje holka je vlkodlak, který trhá lidi na kusy a žere je.

Je to také hlavní roztleskávačka. Já ji miluji, i když se mě už jednou pokusila sežrat.
Je fakt hustá, super, milující, láskyplná a krvelačná. Je to zkrátka takový normální vlkodlak. Občas mám hádky s její rodinou, ti už mi utrhli a sežrali celou jednu ruku, ale já jsem jim to hned druhý den odpustil. Vždyť rodina je rodina, i když je trochu horkokrevná.

Moji rodiče už nežijí, ulovila je rodina mojí přítelkyně. Tak jsem se s ní poznal. Prý byli moc chutní. Já to nevím, na mě se nedostalo. Jo, mimochodem, už jsem taky vlkodlak, ale prý nějaká omega, nebo co, ale mě to vrásky nedělá, já si

vždycky někoho v lese najdu, když se na mě nedostane a nebo se na mě dostanou jen zbytky. Nejraději mám místní, ti chutnají ze všech nejlíp.

Jo, jo, lidi z Wolfsburgu, ti jsou nejlepší. Chutnají tak nějak slaně, ale někdy jsou i dezertově sladcí. Také mi chutnají turisti ze Slovenska, Česka a Polska, detailní chutě pošlu v dalším dopise. Tak čau, příští čtvrtek pošlu další dopis.

Zdraví vás, z Německa
Greg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kuro Kuro | 7. září 2016 v 16:59 | Reagovat

Ježiš :X Jak tě tohle mohlo napadnout XDD Ale pobavilo to XD

2 SHaPeshiFtEr SHaPeshiFtEr | E-mail | Web | 7. září 2016 v 19:26 | Reagovat

[1]: X3 . To popravdě taky netuším, jak mé to napadlo X3 . Nějak zřejmé ano X3 . Prosté vypnu logiku a píšu X3 .Ale jsem ráda, že to pobavilo :3 .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama