Rozcestník: Příběhy

18. srpna 2016 v 20:29 | SHaPeshiFtEr

Žánr: Fantasy, drobet hororové (?)
Krátký popis: Příběh hlavně v podobě informací ze záznámů. Taky budou nějaké krátké příběhy, které by to vše měly propojit. Je to o Pekle a hlavními hrdiny jsou právě služebníci a služebnice Pekla. V několika dílech bude zmíněno i Nebe, které tam bude i vystupovat. Zbytek je ale zatím tajemství. YAY! :3


Žánr: Fantasy, sci-fi
Krátký popis: Příběh o jiné dimenzi obývané mytologickými bytostmi. Hlavní hrdinkou je lidská dívka Caroline, která se do této dimenze jednoho dne nechtěně dostane a taky toho okamžitě začne litovat. Musí se odtamtud dostat zase zpět do své dimenze a to rychle. Jenomže u toho začne kousek po kousku odhalovat naši zápletku, která není zrovna příjemná. Pro nikoho. Nic víc vám neprozradím X3 .


Žánr: Komedie, sci-fi, fantasy, trochu horor (spíš morbidní)....No prostě miš maš, lidi XD.
Krátký Popis: Krátké příběhy, které jsou jakože noviny městečka jménem Normálov. Jak můžete vidět podle obrázku, moc normální to tam nebude XD. Je to taková morbidní komedie. Dějou se tam různé idiotské věci, které jsou, no, idiotské XD. Prostě taková kravina s černým až podivným humorem, ale občas i trochu hlubším a temnějším podkladem.


Žánr: Komedie, fantasy
Krátký popis: Lidi, tohle je totální komedie. Prostě, nikdy v tom nesmíte hledat logiku. XD. Ale fakt, jestli si to chcete přečíst, musíte vypnout mozek XD. Je to psané, tak jak je to psané, jelikož to fakt má být absolutní kravina, jež prostě popírá jakoukoliv inteligenci či logiku XD. No nic, jsou to velmi krátké příběhy ve formě dopisů od naší hlavní postavy, Grega. Greg je kluk ( přesný věk jsem nikdy nevymyslela X3 ), který je na výměnném pobytu v Německu, ve městě Wolfsburg ( které vážně a doopravdy existuje, chudák město, že jsem ho zasadila to takovéhohle příběhu X3 ). Tyto příběhy nemají logiku, protože Greg nemá logiku, neboli: On je úplně blbej XD. Tudíž tyto příběhy jsou naprosto absurdní, nelogické, zpackané a idiotské X3 .

Žánr: Sci-fi
Krátký popis: Příbeh Chatterbird Corporations, který mi přenechala kamarádka. Já mám pro něj velké plány. YAY! :3 . Takže, jedná se o příběhy z prostředí našeho světa, až na to, že v daaaaleké budoucnosti! YAY! Hlavní hrdinky se zde střídají poměrně často. Moc komediální to není, pokud vůbec. Není to tak temné jako některé mé jiné příběhy, avšak už to začíná tu temnotu poněkud nabírat. Ve většině příběhů se bojuje proti jedné ne zrovna hodné postavě. A to to zhruna sesumírovalo, yay! X3.


Žánr: Různé, naprosto jakékoliv a velice různé.
Krátký popis: Zkrátka nějaké příběhy, které mne napadly. Když se mi nějaké budou líbit nebo se budou líbit vám, udělám z nich další sérii. Ale záleží, kolik budu mít času, jelikož je tu ještě kniha, škola a kroužky. Ale já to zvládnu, já to určitě dám, abyste si měli co číst. YAY pro vás! X3 .
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama